«Soltüstık Qazaqstan»

ұлы оқиғаны еске алу күні.бұл күн біздің жадымызда сақталады!

PDF

Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының депутаттарын тіркеу туралы хабар

Soltüstık Казахстан

 Kyzylzhar_akparat@mail.ru

Солтүстік Қазақстан облыстық сайлау комиссиясы 2023 жылғы 28 наурызда облыстық мәслихат депу­тат­тары ретінде тіркеді:

“AMANAT” партиясының тізімі бойынша:

Ербахыт Амантай,

Геннадий Геннадьевич Зенчен­ко,

Гюлага Маис Оглы Илдырымов,

Мақсат Мадиярұлы Құдратул­лаев,

Есжан Қабиұлы Оразалин,

Әсем Қалашбайқызы Рахметова,

Досан Шияпұлы Садықов,

Галина Петровна Семёнова,

Владимир Владимирович Эр­ман.

“Ауыл” халықтық-демократиялық патриоттық партиясының тізімі бойынша:

1. Бейбіт Айбасұлы Сыздықов,

2. Сүйіндік Қайырбекұлы Жол­дасбаев.

“Respublica” партиясының партиялық тізімі бойынша:

Сергей Александрович Домаев.

“Ақ жол” Қазақстанның демо­кратиялық партиясының партиялық тізімі бойынша:

Наталья Амировна Аитова,

Шынар Сағындыққызы Білә­лова,

Құлыбек Амангелдіұлы Шопанов.

Бірмандаттық аумақтық сайлау округтері бойынша:

№1 сайлау округі бойынша – Берік Темешұлы Жанахметов,

№2 сайлау округі бойынша – Александр Витальевич Касьяненко,

№3 сайлау округі бойынша – Серік Аманжолұлы Жүкеев,

№4 сайлау округі бойынша – Ерлан Елтайұлы Зікірин,

№5 сайлау округі бойынша – Ерлан Сапарбекұлы Алпысов,

№6 сайлау округі бойынша – Орынбасар Сағындыққызы Ысқақова,

№7 сайлау округі бойынша – Сәуле Қуандыққызы Сұрағанова,

№8 сайлау округі бойынша – Владимир Степанович Бубенко,

№9 сайлау округі бойынша – Николай Юрьевич Кляйн,

№10 сайлау округі бойынша – Сергей Геннадьевич Леонтьев,

№11 сайлау округі бойынша – Ольга Геннадьевна Клишина,

№12 сайлау округі бойынша – Евгений Юрьевич Кинцель,

№13 сайлау округі бойынша – Павел Викторович Булаев,

№14 сайлау округі бойынша – Ирина Андреевна Эктова,

№15 сайлау округі бойынша – Юлия Дмитриевна Пронина.

Облыстық сайлау комиссиясы.

Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp